Místo konání konference

Obsah

 


Areál VŠB-Technické univerzity Ostrava

Program konference se bude konat v Nové aule (NA). Stravování účastníků bude zajišťovat menza VŠB-TUO (NM). Hostel na kolejích se nachází v areálu kolejí VŠB v budovách A a E.


Nová aula

1. podlaží Nové auly.
 
2. podlaží Nové auly.

Cestování do Ostravy

Při cestování do Ostravy vlakem, doporučujeme vystoupit na vlakovém nádraží Ostrava-Svinov (na mapce Ostravy dole označené číslem 1). Na dohled od tohoto nádraží se nachází tramvajová zastávka Svinov Mosty (2). Z ní je možné cestovat ve směru do Poruby (např. do kampusu VŠB-TUO). Vlakové spoje od Ostravy můžete vyhledat zde.
 

Cestování v Ostravě

Legenda
1.Nádraží Ostrava-Svinov
2.Tramvajová zastávka Svinov Mosty
4.Tramvajová zastávka 17. listopadu
5.Kampus VŠB-TUO

V téměř každém novinovém stánku lze zakoupit lístky na MHD, a to na 15min nebo na 45min. Do kampusu VŠB odjíždí tramvaje (č. 3, 7, 8, 17) ze zastávky Svinov Mosty  na zastávku 17. listopadu, cesta trvá přibližně 8min. Jízdní řády MHD naleznete zde.

Pro snadnější orientaci a nalezení cesty do kampusu VŠB-TUO, jsme zpracovali fotocestu z vlakové zastávky Nádraží - Svinov do kampusu VŠB.


Hotel Sport Club

Adresa: Čkalovova 18/6144, 708 00 Ostrava - Poruba

Porubský zámek Statise Prusalise

Společenský program se bude konat večer ve středu 21.2.2007 (viz program) v Porubském Zámku Statise Prusalise. K zámku lze dojít pěšky od areálu VŠB-TUO:

 
Legenda
1. Kampus VŠB-TUO
2. Porubský Zámek Statise Prusalise - státní kulturní památka