Virtlab:Vývojáři
Z VirtlabWiki
(Rozdíly mezi verzemi)
												
			
			| Verze z 07:57, 7. 12. 2006 Gry72 (Diskuse | příspěvky) ← Předchozí porovnání  | 
				Verze z 08:02, 7. 12. 2006 Gry72 (Diskuse | příspěvky) Následující porovnání →  | 
			||
| Řádka 2: | Řádka 2: | ||
| == Stávající (nedistribuovaný) Virtlab - provoz a testování == | == Stávající (nedistribuovaný) Virtlab - provoz a testování == | ||
| + | |||
| + | |||
| + | I pres vyvoj distribuovane verze bude v horizontu 1-2 let udrzovana i puvodni verze (vl-test.cs.vsb.cz), ze ktere bude zejmena Roman Kubin odstranovat pripadne existujici chyby. Zasadni rozsireni vsak jiz nebudou implementovana. | ||
Verze z 08:02, 7. 12. 2006
Zde jsou informace pro SRPV (nepřihlášený uživatel se zde nedostane a přihlásit se mohou jen uživatelé, které vytvoří správce Vav166)
Obsah | 
Stávající (nedistribuovaný) Virtlab - provoz a testování
I pres vyvoj distribuovane verze bude v horizontu 1-2 let udrzovana i puvodni verze (vl-test.cs.vsb.cz), ze ktere bude zejmena Roman Kubin odstranovat pripadne existujici chyby. Zasadni rozsireni vsak jiz nebudou implementovana.
- Požadavky na změnu SQL databáze na produčním Virtlabu (nedistribuovaná verze Virtlabu)
 - Zápisy z porad - provozní záležitosti (produkční i testovací Virtlab), testing
 - Podrobné kontakty na člený SRPV s "rozpisem" činností
 - konfigurace
 
Architektura distribuovaného Virtlabu
V repository větev DISTR
Vyvíjený (distribuovaný) Virtlab - provoz a testování
