Anketa k Virtlabu pro studenty POS

Z VirtlabWiki

Přejít na: navigace, hledání

Anketa k vypracovávání úloh na systému VIRTLAB

POS, ZS 2008/2009

Prosíme Vás o anonymní zodpovězení na níže uvedené otázky. Smyslem dotazníku je získat konkrétní náměty na vylepšení funkcionality systému Virtlab a organizace odevzdávání prakticky řešených úloh v příštím běhu předmětu POS.

• Co pozitivního Vám přinesla možnost práce s Virtlabem ?
  • V čem Vám byla práce s Virtlabem nepříjemná ?
  • Připadalo Vám při práci s Virtlabem něco matoucí nebo nesrozumitelné ? Co ?
  • Pokud jste během své práce narazili na chybu systému, nahlásili jste ji z GUI Virtlabu ?
    • Pokud ano, jak jste byli spokojeni s ohlašovacím formulářem a s reakcí provozního týmu Virtlabu ?
    • Pokud ne, můžete uvést, proč jste se rozhodli chybu nenahlásit ?
  • Máte konkrétní komentáře/návrhy k následujícím komponentám/částem/vlastnostem systému ?
    • GUI:
    • Rezervační systém:
    • Přístupový applet:
    • Systém kvót:
    • Ostatní části (příp. návrhy na rozšíření nebo změny stávajících funkcí):
  • Další komentáře, hodnocení, návrhy - využijte prosím druhou stranu dotazníku

• Jak probíhala skupinová spolupráce při řešení Vašich úloh (zakroužkujte) ?
    • Jednotliví členové byli přihlášení z různých počítačů na různých místech
    • Jednotliví členové byli přihlášení z různých počítačů ve společné místnosti
    • Členové skupiny pracovali společně od jednoho počítače
  • Vaše komentáře k organizaci odevzdávání úloh (rozdělení na celky, rozložení, v čase, ...):

Vyhodnocení ankety k používání systému Virtlab studenty POS ve školním roce 2008/09

Osobní nástroje