Uživatel:Nem114

Z VirtlabWiki

Přejít na: navigace, hledání

Soubor:kytary.jpgJmenuji se Pavel Němec, v roce 2005 jsem ukončil studium na katedře informatiky Vysoké školy báňské v Ostravě, jako diplomovou práci jsem měl virtlab, o kteréžto práci musím říci, že mě naučila tolik co několik let samotného studia. Jsem za tuto práci velmi vděčný, často ale jsem si říkal jaká je škoda že jsem s ní nezačal dříve, neboť spousta věcí nebyla dotažena do konce, zejména z časových důvodů. Od ukončení studia jsem zaměstnancem TietoEnator jako Java developer.

Mezi mé zájmy patří informatika, v poslední době zejména programování webových aplikací, využitím technologií J2EE, Oracle, Mysql a dalších.

Rovněž četba, cestování a poznávání všeho co se vymyká běžným "standardům" mě láká, a patří mezi mé koníčky, určitě musím zmínit Divadlo Járy Cimmrmana, jejichž hry můžu vidět pořád a pořád dokola a nikdy neztratí na kráse.

Z tábornické činnosti bych ráz zmínil dětský stanový tábor, který jsme zorganizovali s přítelkyní, viz. zde

Z obrázku je zřejmé že hraji na nějaké kytary, a to zejména akce Koberjam, na jejíž zrodu jsem se aktivně podílel, dále pak občas hrající mini banjoband Švakoně, kde hraji na banjo

V současnosti jsem se musel částečně přeorientovat do stavitelské činnosti (viz. fotečky) při přestavbě domečku, v němž budeme s mojí drahou polovičkou bydlet

Osobní nástroje